در این گفتگوی خودمونی 10تا نکته مهم رو دوست دارم با شما در میان بگذارم که اگه خوب در موردش فکرکنید مطمئنم مسیر موفقیت برای شما هموارتر می شه.

آیا شما به لحاظ مالی مستقل هستید؟اگردر زندگی خود برسر چند راه مالی قرارگرفته اید "کتاب چهار راه پولسازی" برای شما نوشته شده است.

کتابی که خواندن آن به همه توصیه می شود.

چكيده عملي تعاليم تولتك براي: دگرگون ساختن شما و تغيير ديدگاه و زندگي تان - ريشه يابي ناكامي ها و دلتنگي ها - مديريت ذهن و انديشه. نقشه اي كه راههاي گوناگون رسيدن به مقصد را نشان مي دهد. راهي براي تغيير و تحقق روياهاي شخصي شما. شامل تمرينهاي عملي و ساده.

واقعیت این است که با کسب درآمد بیشتر هم میتوانید بیشتر سرمایهگذاری کنید و هم خواستههایتان را تأمین کنید- مسافرت، لباس، شرکت در برنامههای هنری، کنسرتها، غذای خوب، بهداشت و درمان بهتر، سرگرمیهای سطح باال، حملونقل با کیفیت، تحصیالت بهتر، سرگرمیهای جالب و برخوردار شدن از وسایلی که از میزان تالش و خستگی شما بکاهد.

رمان کیمیاگر، اثر پائولو کوئلیو نویسنده مشهور برزیلی، از رمان‌های بسیار پرفروش دههٔ پایانی قرن بیستم جهان است. این کتاب در بیش از ۱۵۰ کشور منتشر شده و به بیش از ۵۲ زبان ترجمه شده است.این رمان درباره چوپانی اسپانیایی به نام سانتیاگو است که زادگاهش را در اندلس ترک می‌کند و به شمال آفریقا می‌رود تا گنجی مدفون را در حوالی اهرام مصر پیدا کند. در این راه، با زنی کولی، مردی که خودش را پادشاه می‌داند، و یک کیمیاگر آشنا می‌شود و عاشق فاطمه، دختر صحرا می‌شود. و...

استیو جابز کارآفرین ، مخترع ،بنیانگذار و مدیر ارشد اجرایی شرکت رایانه ای اپل و یکی از چهره های پیشرو در صنعت رایانه بود.

می توانید 30قانون طلایی را برای کمک به آشکارسازی عقاید ، تجسم انکشاف خود و سوال هایی که در مورد زندگی و کارآفرینی دارید ، به کار گیرید.

شادي اگر چه امري ذاتي و دروني است با اين حال نمي توان نقش زيادي را كه محيط مي تواند در كاهش يا افزايش آن ايفا كند ناديده گرفت . يك فرد شاداب از بودن، زندگي كردن و از تمام شرايط موجود در محيط خود لذت مي برد و احساس رضايت و شادي مي كند...

چگونه قانون جذب زندگی من را تغییر داد قبل از اینکه با قانون جذب آشنا شوم شغلی داشتم که اصلا آن را دوست نداشتم. شغلم به من هیچ فرصتی نمی داد تا بتوانم خلاقانه زندگی کنم. ساعت های طولانی کار می کردم و حتی زمانی برای تفریح نداشتم. حتی با اینکه خوابی دیده بودم که شغلت را رها کن ولی هرگز جسارت نداشتم تا شغلم را رها کنم زیرا به پول آن نیاز داشتم. به محض اینکه با قانون جذب آشنا شدم شروع به تفکر در مورد شغل مورد علاقه ام کردم. از مربیگری و تدریس بسیار خوشم می آمد زیرا به من احساس خوشایندی می داد...

کانال تلگرام مدار ثروت