اولین دوست دوران کودکی‌مان را به خاطر داریم. اولین شماره تلفن‌مان، جای پارک ماشین و آخرین باری که سرما خوردیم را به یاد داریم. ممکن است ارقام عدد پی، یا حداقل سه رقم اولش را به یاد داشته باشید.

پس از اینترنت اکسپلورر، پُرباگ‌ترین چیزی که در دنیا وجود دارد مغز انسان است. برای شبیه سازی یک باگِ (اشکال) مغزی، به مغزتان بگویید ” پایه باش بریم باشگاه دَمبل بزنیم”. اما چیزی که رخ می‌دهد این است که شما فیس‌بوک را باز می‌کنید و ویدئوی شاباش دادن پدر داماد به دی جی حسین فسنقری را می‌بینید! این چیزی نبود که می‌خواستید. به این ایرادی که مغز دارد، اصطلاحاً می‌گوییم “باگ مغزی”. خوش‌بختانه برای باگ زدایی مغز راه‌حل وجود دارد. با ما باشید تا بدانید چطور در مغز خود باگ کُشی به راه بیندازید.

به عنوان کسی که همیشه مثبت‌اندیش است، مشغولیت‌های زندگی، آدم‌های منفی، و عوامل بیرونی دیگر که "مغزفرسا" هستند، می‌توانند شما را با چالش‌هایی روبه‌رو کنند که باید بر آن‌ها غلبه کنید. خبر خوب این است که می‌توانید مغزتان را تمرین دهید تا در هنگام دشواری‌ها مثبت‌ بماند.

اعتماد به نفس انواع گوناگونی دارد، از حالت تکبر شدید گرفته تا اعتماد به نفسی شایسته. اعتماد به نفس واقعی – برخلاف اعتماد به نفس کاذب که سرپوشی است برای پنهان کردن عدم اعتماد به نفس- منحصر به فرد است.

چه به آن اعتراف‌کنید یا نه، احتمالا بهره‌ی هوشی متوسطی دارید. اما خوشبختانه برای افزایش هوش‌تان کارهای زیادی می‌توانید انجام‌دهید.

برای موفق شدن و دست یافتن به اهداف بزرگ‌مان، مهم است خودمان را باور داشته‌باشیم. اما مهم است به دیگران نیز کمک کنیم خودشان را باور داشته‌باشند. اگر به دیگران کمک کنیم خودشان را باور داشته‌باشند و به اهداف‌شان برسند، خودمان نیز می‌توانیم با سرعت بیش‌تری به موفقیت دست یابیم.

در این مقاله چند روش ساده به شما پیشنهاد می‌شود که با انجام آنها می‌توانید شخص باهوش‌تری شوید.

آیا می‌خواهید ذهن خود را وسعت دهید؟ یک کمی تلاش روزانه وسعت عظیمی به ذهن شما می‌دهد. در این مقاله چند روش ساده به شما پیشنهاد می‌شود که با انجام آنها می‌توانید شخص باهوش‌تری شوید.

هوش انعطاف‌پذیر است و کارهای زیادی وجود دارند که هر روز آن را تقویت می‌کنند. یک‌سری از کارهایی که انجام هر روزه‌ی آنها به ذهن‌تان کمک می‌کند هوشمند فکر کند، در این‌جا ارائه می‌شود.

افکار و اهدافی که در ذهن داری را مرتب و پی‏ درپی مرور کن.

مرور افکار و تصور رسیدن به خواسته‏ هایت، باعث هموار شدن راه برای رسیدن به آنها می‏گردد.

 خودت را در وفور نعمت ببین تا آن را جذب کنی.

کیت شرود تمرینات زیر را برای گشودن و رها کردن انرژی های چاکرای بسته شده آموزش داده است و اساس این تمرین ها دانش قدیمی یوگای هندی است .
این تمرینات بلافاصله فواید قابل توجه و آثار متعادل کننده خود را بر روی تمام دستگاه های بدن نشان می دهند. هم به صورت خوابیده می توانید انجام دهید و هم نشسته در وضعیت لوتوس یا دو زانو با ستون فقرات صاف . حالا چشمها را ببندید و به آرامی به آرامش بروید . تنفس تان باید آرام و عادی باشد . بعضی استادان ترجیح می دهند که آرام از 10 به صفر بشمارند و با هر عدد در حوزه عمیق تر آرامش فرو بروند.

کانال تلگرام مدار ثروت