من به عنوان یک میلیونر پی برده‌ام که اغلب مردم دوست دارند حقیقت را درباره‌ی ثروت بدانند.بسیاری از مردم باور دارند که تنها با ازدواج کردن، ارث بردن و پس‌انداز کردن می‌توانند میلیونر شوند. شاید آنها دلیلی برای این باور دارند، اما واقعیت این است که تنها آدم‌هایی میلیونر می‌شوند که خودشان پول را به‌دست می‌آورند....

آیا در اطرافیان خود کسی را می‌شناسید که بدون نیاز به کار روزمره بتواند زندگی خود و خانواده‌اش را با سطح آسایش مطلوب بگذراند؟ اگر می‌شناسید باید به او تبریک بگویید زیرا به استقلال مالی رسیده است.
منظور از استقلال مالی این است که شما به حدی از درآمدهای غیرفعال برسید که همه‌ی هزینه‌های شما را پوشش دهد. به‌طور مثال اگر هزینه یک خانواده‌ای با سطح آسایش مطلوب آن‌ها، در ماه ۵ میلیون تومان باشد و سرپرست این خانواده دارای درآمد ماهیانه ۵ میلیون تومان از محل اجاره مغازه تجاری خود باشد، این فرد به استقلال مالی رسیده است. ...

"چرا مردم از پیشرفت و بهبود وضع مالی خود و داشتن زندگی راحت باز می مانند؟"
در پاسخ دادن به سوال فوق ،بیشتر مردم بر این نگرش تمرکز می کنند که موفقیت مالی امری غیرممکن است.آن ها در حیطه ضمیرهوشیار خود فکر می کنند که برای رسیدن به اهدافشان قادرند هرکاری را انجام دهند؛اما بخش ناخودآگاه مغزشان به این موفقیت ها اعتقاد ندارد؛بنابراین هر اندازه شخص از بخش ناخودآگاه مغزش بیشتر پیروی کند،موانع بیشتری در زندگی روزانه اش پدید خواهد امد؛ و این همان کاری است که ذهن ما هر روز انجام می دهد!

حرکت کردن در جاده‌ی ثروت‌سازی و پول درآوردن گاهی اوقات آنچنان سخت و طاقت‌فرسا می‌شود که ما تصمیم می‌گیریم به همین شیوه‌ی زندگی معمولی خود قناعت کنیم و پادر مسیر جدیدی نگذاریم. اما همیشه هم همینطور نیست و خوب است بدانید که با آموختن چند راه حل و برداشتن چند گام ساده می‌توانید به سرعت مسیر ثروت‌سازی را برای خود هموار کنید و پیش بروید. در ادامه از ۵ گام مهم سخن می‌گوییم....

((مهم نیست چه چیزی یاد می گیرید یا از چه استراتژی و تاکتیکی استفاده می کنید، موفقیت در نتیجه اثر مرکب به دست می آید))

خوشبختی در انجام دادن است ، نه صرفاً به داشتن
چگونه میل جنسی را به ثروت تبدیل کنیم
منظور ما از کیمیاگری تغییر دادن یا انتقال یک عنصر یا یک شکل انرژی به شکلی دیگر است.
احساس جنسی ذهنیت خاصی را ایجاد می کند.
این ذهنیت را به دلیل جهل ، اغلب با توجه به جنبه فیزیکی آن در نظر می گیرند.

آیا می‌دانید هوش مالی چیست؟ شما یک IQ یا بهره‌ی هوشی دارید، که سرواژه‌ی intelligence quotient است، و سطح کلی هوش شما را ارزیابی می‌کند، و یک آی‌کیوی هیجانی (emotional IQ) هم دارید، که میزان توانایی‌ شما در کنترل هیجان‌هایتان را می‌سنجد. آی‌کیو یا بهره‌ی هوشی مالی شما با هوش مالی‌تان سنجیده می‌شود، این‌که شما چقدر خوب از پس مسائل مالی برمی‌آیید!

اتفاق عجیب بخاطر خیره شدن به نقطه سبز در این انیمیشن – امتحان کنید !

آیا وقتی به کسب یک میلیارد اول فکر می‌کنید، هدفی دور از دسترس به‌نظر می‌رسد؟ آیا این چیزی است که می‌خواهید انجام دهید ولی نمی‌توانید به آن تحقق ببخشید؟ این دقیقا مشابه موردِ دوست من رایان موران است – او هم تا تولد ۲۶ سالگی‌اش که نخستین میلیارد را کسب کرد همین وضع را داشت. امروز، در ۲۸ سالگی کسب‌وکارش تقریبا ۵۰۰۰۰۰ دلار در ماه درآمدزایی می‌کند.

از شنبه تا چهارشنبه نخستین فکر که هر صبح به ذهن‌تان می‌رسد چیست؟ اگر از نگرانی و دلهره خواب‌تان نمی‌برد، اگر زنگ هشدار بیداری را به دقایق دیگر موکول می‌کنید و زیر لب از این‌که از شغل و زندگی‌تان متنفر هستید غرغر می‌کنید، پس احتمالا از آن دسته آدم‌ها هستید که فکر می‌کنند کار کردن سخت و مهلک است.

کانال تلگرام مدار ثروت