مبحث لایت ورکر در مدارثروت
 
آیا احساس می کنی از تمام مردم دنیا فاصله گرفته ای و دنیای تو با دنیای دیگران فرق دارد؟
آیا احساس می کنی که دیگر زرق و برق دنیا برایت مفهومی ندارد و دوست داری که بیشتر به معنویات توجه کنی؟
آیا دوست داری که هرچه بیشتر به خدا نزدیک شوی و از بودن در جمع خسته شده ای؟
اگر در زندگیت همیشه چنین حالتی داشتی یا این اواخر این گونه شده ای،بدان که تو تنها نیستی!در حقیقت ، افراد زیادی در دنیا هستند که صرف نظر از نژاد و مذهب ، حال و هوای تورا دارند و دنیا را از چشم دیگری می بینند.
آن ها هم دوست دارند که هر چه زودتر ماموریت معنوی آن ها در این جهان برایشان واضح و آشکار شود تا با خیال راحت و بدون دغدغه به دنبال آن بروند و از این طریق روح تشنه خود را سیراب کنند.

لایت ورکر به چه معناست؟

این اصطلاح واژه جدید است و در دوره کنونی،که عصر معنویت و بیداری نامیده شده،به عده ای از افراد خاص و معنوی اطلاق می شود.
لایت ورکر فردی است که مثل تمام مردم جهان زندگی می کند،ولی خواسته ای قوی و درونی در ذات خود دارد.او می خواهد که در زمان حیاتش،از خود فداکاری و ایثار نشان دهد و بدینگونه ناظر تغییر و تحول معنوی در دنیا باشد.

واژه فارسی خاصی برای این حالت تعریف نشده است.به همین دلیل ،در زبان فارسی به جای اصطلاح لاتین ،از واژه "هوشیار معنوی" استفاده می شود.
هوشیاران معنوی به صورت ذاتی به مرحله ای خاص از آگاهی و هوشیاری رسیده اند.این افراد چنان شخصیت قوی و پر جذبه ای دارند که می توانند بر روی دیگران تاثیر بگذارند؛البته بدون اینکه بخواهند با دلایل گوناگون طرف مقابلشان را قانع کنند.در حقیقت مهم نیست که فرد مقابل آن ها با چه مسائل و مشکلاتی در زندگی دست و پنجه نرم می کند؛چون هوشیار معنوی تمام مدت انرژی مثبتش را به کائنات و اطرافیان خود ساطع می کند و در هر حال ،مردم از وجود پر برکت او بهره مند می شوند.
قدرت واقعی این فرد در آگاهی معنوی و هوشیاری او نهفته است.سرانجام روزی فرا می رسد که همه مردم به جرگه هوشیاران معنوی می پیوندند؛زیرا این زمانه ،عصر بیداری است و در واقع ،هوشیاران معنوی با درایت خود ،در را بر روی مردمان جهان بازمی کنند تا امواج آگاهی و هوشیاری به تمامی آنان نیز سرایت کند. هرچند عده ای درمقابل این تغییر و تحول موانعی ایجاد می کنند،سرانجام تلاش آنان با شکست مواجه خواهد شد.

هوشیاران معنوی ،نور معنویت را به زندگی مردم می آورند .آنها با قدرت خودشان به واژه هایی مثل عشق به خود ،عشق به دیگران ،آزادی،اتحاد و همبستگی معنا می بخشند،اما ماموریت چنین افرادی در این کره خاکی چیست؟!

امروز فطرت و سرشت انسانی به دلیل دنیا پرستی و زر و زور کمرنگ شده است. این افراد باید با شمشیر برنده آگاهی و هوشیاری،آن را دوباره قدرتمند و پررنگ کنند و به مردم جهان بصیرت و بینش ببخشند.
متاسفانه بیشتر مردم جهان به دلیل ناآگاهی و توجه به ظواهر زندگی ،هدف و ماموریت اصلی خود را در زندگی فراموش کرده اند و به بیراهه می روند.آن ها به جای اهدای صلح و آرامش به هم نوعانشان روز به روز بر حرص و ولع دیگران در زمینه مادیات می افزایند و دیگران را از معنویت ،خودشناسی و شناخت عظمت انسانی دور می کنند،در حالی که این شناخت سبب می شود تا ملائک در برابر افراد سر تعظیم فرود آوردند.در حقیقت ، این قبیل افراد از گوهر وجودی خود بی خبر هستند.

در برخی اوقات ، فرد غافل از دنیای معنویت ، به مرحله ای از پوچی می رسد و احساس می کند جهان دیگر نمی تواند نیازهای روحی،عاطفی و معنوی او را برآورده کند.
حتی تجملات دنیا مثل سابق او را برسر ذوق و شوق نمی آورد؛زیرا او به دنبال نیمه گمشده خویش است.در این حالت ، اگر شانس با او یار باشد و با یک انسان هوشیارمعنوی آشنا شود،می تواند با همنشین شدن با این موهبت الهی ، خودش نیز به هوشیار معنوی بدل گردد و طعم واقعی خوشبختی را در زندگی بچشد.


 
مبحث لایت ورکر در مدارثروت

آیا تو هم جز "هوشیاران معنوی" هستی؟

هرچند این واژه جدید برایت ناآشناست،اما امکان دارد که تو هم جزء این دسته از افراد باشی. تو هم این فرصت را داری که به مرحله ای از رشد و آگاهی برسی و معنویت را در وجود خود تقویت کنی.اگر نشانه های زیر در وجودت باشد،بی شک تو نیز جزء "هوشیاران معنوی " هستی؛بنابراین به نشانه های زیر توجه داشته باش.

 
 1. فعالانه پیگیر مسائل اجتماعی و امور مربوط به محیط زیست هستی
  تو کاری می کنی که اطرافیانت توانمند شوند و به طرق ممکن ، به آنان کمک می کنی . دوست داری در بنیاد های نیکوکاری فعالیت کنی.طرفدار برابری و مساوات هستی . تلاش می کنی که به شیوه های گوناگون محیط زیست را سالم نکه داری.
 2. سعی می کنی که التیام دهنده درد دیگران باشی
  اگر چه درمانگر و پزشک نیستی ، احساس می کنی که باید در مواقع نیاز به دیگران کمک کنی و از لحاظ روحی به آن ها یاری رسانی . تو سنگ صبور دیگران هستی . دوستی که دیگران همیشه روی او حساب باز می کنند. در واقع ، تو التیام دهنده ای تمام عیاری.
 3. دوران کودکی بسیار دشواری داشته ای و فکر آن ایام تو را آزار می دهد
  تمام هوشیاران معنوی وجهی مشترک با یکدیگر دارند.آن ها در گذشته و به ویژه در دوران کودکی شان شرایط بسیار دشواری داشته اند. در نهایت نیز همین شرایط رنج آور باعث شده است که آن ها مثل فولاد آب دیده شوند و مصمم باشند که به دیگران یاری برسانند تا آن ها دیگر طعم رنج و بدبختی را نچشند.
 4. فردی همدل و دلسوز هستی
  به این معنی که احساسات دیگران را درک می کنی.زمانی که دیگران دمغ اند،وجود تو،حتی بدون بیان کلامی ،برای آن ها ارزشمند و مایه تسلی خاطر است.
 5. گاهی اوقات احساس تنهایی و بی کسی می کنی ، ولی باز هم ترجیح می دهی که تنها باشی
  تو تنهایی را به بودن با افراد ناهماهنگ ترجیح می دهی ، زیرا لزومی نمی بینی با افرادی معاشرت کنی که انرژی تورا تحلیل می برند. تو از رابطه خود با خدا عشق را دریافت می کنی و نیازی نمی بینی که آن را از دیگران گدایی کنی.
 6. با تمام وجود احساس می کنی که در این دنیا ماموریتی داری و باید آن را به انجام برسانی . در عین حال به طور کامل مطمئن نیستی که چه ماموریتی بر عهده توست!
  ندای درونی تو را راهنمایی می کند و می خواهد که مسیری را به تو نشان دهد؛ولی به دلیل درگیری ذهنی زیاد،متاسفانه آن را جدی نمی گیری. سعی کن که در نهایت آرامش به ماموریت خود پی ببری و همان را هم دنبال کنی.
 
"هوشیاران معنوی " چه وظیفه ای دارند؟

اگر حالات فوق در تو وجود دارد ، تو نیز یک "هوشیار معنوی" هستی؛ بنابراین قدر این موهبت الهی را بدان . البته لازم نیست که خارج از توانایی هایت کاری انجام دهی؛ زیرا تمامی توانایی ها و قدرت در درون تو نهفته است. در اصل ، مهمترین وظیفه تو این است که روی خودت کار کنی ؛ خودت را بیشتر بشناسی و تا آنجا که می توانی هوای نفس خویش را مهار کنی.
اگر از خودت شناخت کافی نداشته باشی و همیشه در زندگیت حیران باشی ، نمی توانی موانع زندگی را کنار بزنی و سرنوشتت را به بهترین شکل خلق کنی. تو باید هرگونه ترس ، دلهره و منفی بافی را از خودت دور کنی و با اعتماد به نفس کامل گام برداری. در این صورت، می توانی جزء هوشیاران معنوی بشوی و این همان ماموریت تو در زندگی است. بی شک تو به همین دلیل به این کره خاکی پا گذاشته ای.
 
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
کانال تلگرام مدار ثروت